Béke Ligeti Általános Iskola,

ÁLLÁSHIRDETÉS

PÁLYÁZAT

A jelre kattintva bárhonnan

visszatérhet a webhely nyitó oldalára.

[ bemutatkozunk ]      [ könyvtár ]        [ alapítvány ]

[ Minőségirányítás ]      [ egymi ]         [ rendezvények ]

[ dokumentumok ]     [ Közzétételi lista ]         [ hírek ]

Önmagában véve senki sem szép vagy rút, jó vagy gonosz, jelentős vagy tompa szellem, hiszen az ember értéke mindig attól függ, hisznek, vagy kételkednek benne.”

Iskolánk profilja

A Béke Ligeti Általános Iskola,  Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény /EGYMI/ a sajátos nevelési igényű tanulók közül a tanulásban és értelmileg akadályozottak nevelését, oktatását, képzését végzi 1-12 osztályban.

Kapcsolatfelvételi adatok:

Tel/Fax :

92/510-888

Mobil: 30/ 823-0594

Levélcím :

8900 Zalaegerszeg, Béke-ligeti utca 6.

E-mail:ltliltlklalrlslalgl@lblelklelllilgleltlil-lzlalllal.lslulllilnleltl.lhul

Igazgató: Herold József

Teljes körű akadálymentesítés iskolánkban.

Intézményünk az idei tanévtől bármely típusú fogyatékkal élő tanulója számára képes biztosítani a teljes akadálymentességet.

A beruházás az Európai Unió  és a Magyar Állam által, az Új Széchenyi Terv keretében nyújtott támogatásból, és a Deák Ferenc Új Városépítő Program keretéből valósulhatott meg.

Iskolai ünnepség keretében került sor a megújult, megszépült iskolaépület átadására 2011. szeptember 29-én 14 órakor.

Szerkesztették: Bencze Andrea, Bene Istvánné, Berta Lászlóné, Gerencsérné Tóth Enikő, Hajas Anikó, Haller Ágnes, Herold József

Fotók: Arnóth József, Király Anikó, Kovács Ágnes, Németh Natália, Nyakas Krisztina